משרד מיתוג ברנדוויז
WE WILL FIT THE BEST SUIT FOR YOU
אסטרטגיה / מיתוג / בניית אתרים / שיווק דיגיטלי
BrandWiz (ברנדוויז) הינה חברת

מיתוג

עסקי מובילה.
אנו מספקים ללקוחותינו מענה קריאטיבי ואיכותי תוך הסתכלות מקיפה 360° על המותג.

השירותים שלנו

אודות

BrandWiz (ברנדוויז) הינו משרד מיתוג עסקי מוביל מאז 1995. אנו מספקים ללקוחותינו מענה קריאטיבי ואיכותי תוך הסתכלות מקיפה 360° על המותג. השרותים שלנו כוללים: מיתוג, אסטרטגיה, תקשורת שיווקית אפקטיבית, עיצוב ובניית אתרים, פרסום ושיווק באינטרנט ועוד.

חברת ברנדוויז פיתחה שיטה ייחודית וארגז כלים דיגיטלי לעסק שלך הכוללת תוכנית אסטרטגית שיווקית שנתית, המשלבת את כל ערוצי הדיגיטל.

אל תשאיר את הזירה למתחרים שלך, קח אחריות ותן למותג שלך לעבוד 24/7.

בין לקוחותינו

מיתוג עסקי

מה זה מיתוג עסקי?

מיתוג הינו מארג של שיטות שיווק ותקשורת המסייע לבדל חברה או מוצרים מהמתחרים, במטרה ליצור רושם מתמשך במוחם של הלקוחות. במילים פשוטות, המותג שלך מוגדר על ידי תפיסתו הכוללת של הלקוח את העסק שלך. המותג הוא המוניטין שלך. בניית מותג היא בהחלט תהליך ודורשת אסטרטגיה. עם זאת, המאמץ המתמשך יביא ליצירת קשרים ארוכי טווח עם לקוחותיך.

מה המטרה של מיתוג עסקי?

המטרה העיקרית של המיתוג היא להשיג יותר אנשים שיקנו יותר מוצרים למשך זמן ארוך וישלמו מחיר גבוה יותר.המותג שלך הוא המוניטין שלך ותחושה שהלקוח שלך חווה.

מה זה אסטרטגיית מותג?

אסטרטגיית מותג אפקטיבית מעניקה לך יתרון מרכזי בשווקים תחרותיים יותר ויותר. ממקדת ומאפשרת לך לבדל עצמך על פני המתחרים. האסטרטגיה עונה על השאלות הבאות: מי אני? מה אני עושה? מי קהל היעד? איך אני רוצה למצב את עצמי? איך אני פונה?

כיצד המיתוג מגדיל את המכירות?

היתרונות של מותג חזק: כאשר לקוחות קונים את המוצר או השירות שלך, החוויה שהם מקבלים היא שמשכנעת אותם לקנות ממך שוב. נאמנות לקוחות למותג שלך עוזרת לך לחדור לשוק בצורה יעילה יותר ולשמור ולהגדיל את נתח השוק.