בלוג עיצוב ובניית אתרים

בריף לעיצוב אתרים

תהליך נכון של בניית אתר אינטרנט מתחיל בבריף שיווקי. לא מעט עסקים משלמים סכום כסף עבור אתר האינטרנט שלהם, רוצים לדעת מה המערכת מאפשרת ואז יוצאים עם אתר האינטרנט שלהם שהוא בדרך כלל חסר אפקטיביות וחבל. הכנת בריף מדויק יכולה לחסוך זמן וכסף יקר.
מצורף בריף לעיצוב אתרים
מאת: אדי כהן
קרא עוד
אפיון אתר

מדוע עליכם להשקיע באתר אינטרנט מותאם אישית

מאות אתרים חדשים מושקים מדי יום. בעלי עסקים רבים עומדים בפני השאלה האם להשקיע את זמנם וכספם באתר אינטרנט בהתאמה אישית או לא. אחרי שעבדתי עם אתרים מותאמים אישית וגם על בסיס תבנית, אני יכול לומר שכדי שחברה תבדל עצמה בשוק תחרותי, ההתאמה האישית היא הדרך הנכונה. זו השקעה גדולה בהתחלה, אך מועילה יותר ועלולה להיות חסכונית יותר בטווח הרחוק.
מאת: אדי כהן
קרא עוד
אתר אינטרנט מותאם אישית

7 שלבים לעיצוב אתרים מקצועי

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה סקר חברתי ובו נתון: כי היקף השימוש באינטרנט בישראל הינו בממוצע כ-90% מהאוכלוסייה. מידע זה הושג לאחר מחקר כל המגזרים בארץ והוא מעמיד אותנו הישראלים יחד עם עוד 30 מדינות לקבלת תואר המדינות בהן כמות משתמשי האינטרנט הגדולה בעולם.
מאת: אדי כהן
קרא עוד

מה ההבדל בין עיצוב ממשק משתמש (UI) ועיצוב חווית משתמש (UX)

בעולם השיווק צורת חשיפת מוצר פיזי וחשיפת מוצר דיגיטלי די דומות במהותן. בשני המקרים יש להתחיל בתכנון מפורט שיכלול התייחסות לחוויה הרגשית של המשתמש ביחס למוצר בכל שלב בשימוש בו. בנוסף, יש להשקיע בחזות החיצונית של המוצר כדי להסב הנאה למשתמשים וליצור בהם רגש חיובי כלפיו. שני התהליכים הללו בעולם שיווק המוצרים הדיגיטליים מכונים: UX ו-UI.
מאת: אדי כהן
קרא עוד