2020 היא השנה שמשווקים משקיעים מחדש במותג שלהם

מאת: אדי כהן
2020  היא השנה שמשווקים משקיעים מחדש במותג שלהם
הצצה לדו״ח נתונים שיווקיים של WARC, גוף מחקר שמספק נתונים ומידע שיווקי כדי להפוך למשווקים יעילים יותרמשרת יותר מ- 75,000 משווקים ברחבי העולם. ריכזנו עבורכם את עיקרי הדברים מהדו״ח החדש
 Marketer's Toolkit 2020: Data Report

הדו"ח השנתי מתאר את סדרי העדיפויות, כוונות ההשקעה והאתגרים העומדים בפני מותגים בשנה הקרובה, עם האתגרים העיקריים וכיצד לעמוד בהם.הדו"ח מכסה חמישה גורמים עיקריים לשינוי - חברה, טכנולוגיה, כלכלה, תעשיה ומדיניות, על פי נתונים מסקר שנערך בקרב 800 מנהלי שיווק בכירים. 

מתוך סקר זה עולה בקרב 70% מהנשאלים כי מותגים השקיעו יתר על המידה בשיווק לטווח קצר  והתמקדו במכירות וביצועים.  40%  מהנשאלים צופים הגדלת השקעות המותג בשנת 2020 כבסיס להתפתחות כלכלית ולשיווק העסק . 

דייוויד טילטמן, סמנכ"ל התוכן של WARC, אמר כי "בניית המותג חוזרת והיא אמורה להיות מגמה משמעותית בשנת 2020. אבל אפילו בעוד שישנן הרבה ראיות התומכות במחלוקת זו, "מצאנו שיש גם מכשולים משמעותיים, כולל תרבות פנימית, מערכי כישורי שיווק והצורך במדדי מותג טובים יותר," הוסיף. 

יותר ויותר חברות משקיעות במיתוג מחדש בכדי להגדיל את עסקיהם

פיתוח מותגים חזקים הופך להיות בעל חשיבות עליונה בשנת 2020, אולם היסודות של המותג יראו שונים באופן בשנת 2020. 
לקוחות לא נרתעים להביע את שביעות רצונם ( בביקורת ובשקלים ) השיח נגיש ונמצא במרחק לחיצה מהטלפון או מהמקלדת.
בסביבה זו ניתנת הזדמנות והעדפה משמעותית למותגים המובילים באותנטיות, כלומר חברות שמישרות קו עם הבטחותיהן ומעשיהן. האותנטיות, הטהורה והפשוטה הפכה הזדמנות לבידול אמיתי למי שמוכן לאמץ אותה. והתגמול הנו הון חוזר למותג, נאמנות לקוחות ובידול בשוק.  

השיווק הוא תהליך רב ממדי, הנחשב כבסיס להתפתחות הכלכלית של העסק. המיתוג העסקי הוא המפתח להגדלת המכירות בטווח הארוך מתבטאת בלהיות יצירתי תוך שמירה על עקביות של המותג הפצת המסר ונוכחות מקוונת דומיננטית. 

אחד החלקים החשובים ביותר בהתפתחות זו הוא מיתוג רגשי

מיתוג רגשי הוא תהליך היצירה, העיצוב והביצוע של אסטרטגיית מיתוג, המבוססת על רגשות חיוביים ספציפיים וחיבור באמת לקהל היעד. 

תוכנית שיווק דיגיטלית ממוקדת

החשיבות ביצירה ושימוש בתוכנית שיווק דיגיטלית לתמיכה בטרנספורמציה דיגיטלית וצמיחת חברות מחייבת בחינה מחדש של הרגלי השיווק של העסק ושיפור כישורי השיווק הדיגיטלי של הצוות. טרנפורמציה דיגיטלית היא הכוח שמניע עסקים קדימה.

אנו מזמינים אתכם לפגישת יעוץ חינם לפרטים נוספים חייגו 072-3945457 או השאירו פרטים